Крісло Kelly Wajnert на ніжках з підголівником FOT.BF N 96x98x87-101 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Крісло на дерев'яних ніжках з рухомим підголівником. |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах. Включає різну текстуру та параметри: легко чиститься, стійка до тварин, водонепроникна, антибактеріальна, вогнестійка. Високоякісна м'ясиста шкіра стійка до світла і пілінгу. |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях. Металеві хромовані срібні. |
| Сидіння | Високоеластична піна плюс поліуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях |
| Підголівник | Збільшує висоту спинки, змінює кут нахилу і фіксується |
| Примітки | Ціна в тканині групи A1 |
| Додаткові опції | Вибір типу дерев'яних і металевих ніжок. |
| Стиль | Скандинавський |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 96 см |
| Глубина | 98 см |
| Висота | 87-101 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Глубина сидіння | 55 см |
| Висота ніжок | 10 см |
















