Крісло обертове з подушками Maui Etap Sofa 130x80x112 см
Дивитись галерею
Maui - велике обертове крісло з поворотом на 360° та м'якими подушками на спинці в сучасному стилі. Дизайн реалізований в єдиній круглій лінії сидіння у формі подушки з спинкою закритою великими і маленькими подушками. Ще однією перевагою конструкції є те, що підлокітники не займають багато місця. Наповнювач сидіння більше схожий на ортопедичне ліжко, подушка на спинці - навпаки дуже м'яка і енергоємна, в неї Ви немов провалюєтесь.
Виготовляється диван тільки в оббивці з тканини, яка як і всі інші комплектуючі - європейського виробництва і відповідно високої якості. Можна підібрати будь-який колір з 5-ти цінових груп тканини.
Виготовляється диван на польській фабриці Etap Sofa.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору з великої кількості текстур, якості і кольору тканини в нових колекціях оббивки. |
| Ніжки | Пластикові чорні |
| Сидіння | Поліуретанова піна на еластичних ременях, силіконово-гранульований наповнювач |
| Спинка | Поліуретанова піна, силіконово-гранульований наповнювач |
| Додаткові опції | поворот на 360° |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 130 см |
| Глубина | 112 см |
| Висота | 80 см |
| Висота сидіння | 41 см |











