Крісло з реклайнером Boretto Unimebel обертове 75x94x97 см
Крісло реклайнер з висувною підставкою для ніг на механічному управлінні і красивими вузькими підлокітниками від польської фабрики Unimebel. Реклайнер вбудований в посадочне місце і піднімає ноги і трохи відхиляє назад спинку. Розташоване крісло на обертовій платформі що крутиться по колу.
Вузькі підлокітники економлять корисну площу і не займають зайве місце. Додає комфорту м'яка спинка та сидіння з наповнювачем із високоеластичної піни та ортопедичних хвильових пружин. В якості додаткової опції можна вибрати подушки - класичні розміром 40x40 см або довгасту подушку валик. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних.
Виготовляється крісло на польській фабриці Unimebel.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна тільки тканина з 4-х цінових груп - A, B, C, D. Для вибору доступні більше 200 відтінків і текстур тканини.
Колір дерева для ніжок і підлокітників можна вибрати в опціях.
У колекцію входить диван розкладний, нерозкладний і кутовий, крісло звичайне і реклайнер, пуфік.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик 4-х цінових груп - A, B, C, D, більше 200 зразків різної текстури, якості і кольору. |
| Ніжки | Масив дерева, 11 видів кольору ніжок |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 75 см |
| Глубина | 94 см |
| Висота | 97 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глубина сидіння | 57 см |




