Крісло Salsa Wajnert на ніжках з підголівником FOT.BF 101x97x99 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Крісло на дерев'яних ніжках з рухомим підголівником. |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах. Включає різну текстуру та параметри: легко чиститься, стійка до тварин, водонепроникна, антибактеріальна, вогнестійка. Високоякісна м'ясиста шкіра стійка до світла і пілінгу. Недоступно в тканині з візерунком. |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Поліуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях |
| Підголівник | Збільшує висоту спинки, змінює кут нахилу і фіксується |
| Примітки | Ціна в тканині групи A0 |
| Стиль | Сучасний |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 101 см |
| Глубина | 97 см |
| Висота | 85-99 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глубина сидіння | 58 см |
| Висота ніжок | 10 см |








