Кутовий диван Avola Etap Sofa 2,5F-REC/BK розкладний 245 см
Дивитись галерею

| Конфігурація | |
| Товар | Маленького розміру, на ніжках, з ліжком, рівна спальна поверхня |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в 5-ти цінових групах. В т.ч. водонепроникна що миється, велюр, трикотаж. Натуральна шкіра європейського і американського походження. |
| Розкладання | Висувний підйомний механізм (дельфін) |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Високоеластична піна плюс поліуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях |
| Підголівник | Опція, замовляється окремо |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 245 см |
| Глубина | 173 см |
| Висота | 87 см |
| Висота сидіння | 46 см |
| Спальне місце | 190x122 см |














