Кутовий диван Barcelona Wajnert розкладний з підголівниками рухомі спинки 2,5W L-H-1BF BOK C 268x203 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Розкладний кутовий диван з ліжком і кріслом, на високих ніжках, з рухомими підголівниками і спинками, м'якими підлокітниками, стьобаним сидінням. |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах. Включає різну текстуру та параметри: легко чиститься, стійка до тварин, водонепроникна, антибактеріальна, вогнестійка. Високоякісна м'ясиста шкіра стійка до світла і пілінгу. |
| Розкладання | Висувний підйомний механізм (дельфін) |
| Ніша | Відсутня |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях. Металеві срібні. |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах; Поліуретанова піна, multipocket на хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях |
| Підголівник | Збільшує висоту спинки, змінює кут нахилу і фіксується |
| Примітки | Ціна в тканині групи A1 |
| Додаткові опції | Вибір дерев'яних і металевих ніжок. Вибір типу підлокітників. Вибір м'якого чи пружного сидіння. Оббивка тканиною розкладного ліжка. |
| Стиль | Сучасний |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 268 см |
| Глубина | 203 см |
| Висота | 87-100 см |
| Висота сидіння | 43 см |
| Глубина сидіння | 74 см |
| Спальне місце | 198x140 см |
| Висота ніжок | 10 см |

















