Кутовий диван Betino Unimebel розкладний 233x181x97 cm (203x145cm)
Betino - якісний розкладний кутовий диван з широкими підлокітниками, рівним ліжком, подушками на спинці і ніжками з натурального дерева від польської фабрики. Він має повноцінне спальне місце з дуже простою і легкою у використанні системою розкладання на мікроліфтах типу леопард. Для постільних і інших речей доступна велика ніша.
Солідний дизайн дивана відрізняють красиві подушки на спинці і широкі підлокітники. Вони виглядають солідно і дуже зручні для сидіння або якщо потрібно щось покласти. В якості додаткової опції можна вибрати подушки - класичні розміром 40x40 см або довгасту подушку валик. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних. Завершують композицію високі дерев'яні ніжки з натурального дерева.
Виготовляється диван на польській фабриці Unimebel.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна тільки тканина з 4-х цінових груп - A, B, C, D. Для вибору доступні більше 200 відтінків і текстур тканини. Тканина що миється - групи С. Подивитися зразки можна на сайті виробника за посиланням.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
У комплектацію включені подушки, що на фото.✅
Додаткові подушки і валики для дивана можна вибрати в опціях.
У колекцію також входить крісло, яке можна купувати окремо.
Ціна вказана за диван в тканині групи А.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик 4-х цінових груп - A, B, C, D, більше 200 зразків різної текстури, якості і кольору, в т.ч. тканина що миється групи С |
| Розкладання | Спосіб розкладання easy lift - леопард |
| Ніша | Велика ніша для речей |
| Ніжки | Масив дерева, 11 видів кольору ніжок і підлокітників; вибір матеріалу і кольору дерева в опціях. |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах і пружинах Бонеллі |
| Додаткові опції | Подушки входять в комплектацію; Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 233 см |
| Глубина | 181 см |
| Висота | 97 см |
| Спальне місце | 203x145 см |








