Кутовий диван Boretto Unimebel розкладний на ніжках 263x202x100 см
Розкладний кутовий диван з високою спинкою і вузькими підлокітниками на ніжках з натурального дерева від польської фабрики Unimebel. Він має спальне місце з рівною лежачою поверхнею на системі розкладання - дельфін. Для постільних і інших речей доступна ніша.
Додає комфорту м'яка спинка та сидіння з наповнювачем із високоеластичної піни на ортопедичних хвильових пружинах та пружинах бонель. В якості додаткової опції можна вибрати подушки - класичні розміром 40x40 см або довгасту подушку валик. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних.
Виготовляється диван на лівий та правий бік, на польській фабриці Unimebel.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна тільки тканина з 4-х цінових груп - A, B, C, D. Для вибору доступні більше 200 відтінків і текстур тканини.
Колір дерева для ніжок і підлокітників можна вибрати в опціях.
У колекцію входить диван розкладний, нерозкладний і кутовий, крісло звичайне і реклайнер, пуфік.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик 4-х цінових груп - A, B, C, D, більше 200 зразків різної текстури, якості і кольору. |
| Розкладання | Висувний підйомний механізм (дельфін) |
| Ніша | Ніша для речей |
| Ніжки | Масив дерева, 11 видів кольору ніжок |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах бонель і на ортопедичних хвильових пружинах |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 260 см |
| Глубина | 204 см |
| Висота | 100 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глубина сидіння | 57 см |
| Спальне місце | 210x116 см |





