Кутовий диван Boss Libro розкладний 2FL-BKR, 257x190 см
Дивитись галерею
Boss - розкладний кутовий диван з рівними формами, дерев'яними ніжками і зі зручним рівним ліжком що чудово підійде для щоденного сну. Він має повноцінне спальне місце з дуже простою і легкою у використанні системою розкладання на допоміжному автоматі, яка піднімається і опускається легким рухом. Для постільних і інших речей доступна велика ніша.
Завдяки сучасним якісним наповнювачам з високо-еластичної піни, ортопедичних хвильових пружин і енергоємних пружин Бонеллі диван дуже зручний для сидіння і лежання.
Виготовляється диван на лівий та правий бік, на польській фабриці Libro.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тканина польських фабрик по типам: водонепроникна, водовідштовхуюча, легко чиститься, стійка до тварин. Трикотаж, велюр. |
| Розкладання | Підйомна easy lift - леопард |
| Ніша | Велика ніша для речей |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах Бонеллі і на ортопедичних хвильових пружинах |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 257 см |
| Глубина | 190 см |
| Висота | 102 см |
| Спальне місце | 205x142 см |




