Кутовий диван Bourbon Bydgoskie Meble розкладний з подушками 2DL-M-REC, 303x68x176 см
Bourbon - це широкий та глибокий розкладний диван з м'якими подушками. Комфортне розміщення забезпечують в першу чергу підвищена глибина сидінь дивана. М'які ортопедичні сидіння доповнюють силіконові подушки різного розміру, які йдуть в комплекті. Через що він дуже зручний для щоденного відпочинку або навіть сну без розкладання. Хоча ліжко на системі розкладання DL та ніша для речей в ньому теж присутні.
Кількість подушок що йдуть в комплекті 3 задніх подушки і 3 під поперек.
В опціях вказана ціна за 1 підголовник, якщо бажаєте замовити більше підголівників - вкажіть при замовленні і ми додамо їх. Матрац в розкладному ліжку оббитий тією ж тканиною, що і весь диван.
Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва.
Виготовляється диван на польській фабриці Bydgoskie Meble, IMS Group ® німецького концерну Berggruen Holdings.
Для вибору доступні до 200 кольорів і текстур тканини.
Також з доступних модулів можна зібрати вашу конфігурацію.

| Конфігурація | |
| Оббивка | Широка гамма кольору тканини в 5-ти цінових групах. Виготовляється тільки в тканині, шкіра - недоступна. |
| Розкладання | Тип розкладання - DL |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Пластикові |
| Сидіння | Високоеластична піна плюс поліуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Силіконовий наповнювач плюс гранулят |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 303 см |
| Глубина | 176 см |
| Висота | 68 см |
| Спальне місце | 260x144 см |













