Кутовий диван Camaro Etap Sofa 1,5RF-1,5RF-REC 268 см з реклайнерами на електроприводі
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Модульний диван з реклайнерами, дві висувні підставки для ніг |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в 5-ти цінових групах. В т.ч. водонепроникна що миється, велюр, трикотаж. Натуральна шкіра європейського і американського походження. |
| Ніжки | Пластикові |
| Сидіння | Високоеластична піна на еластичних ременях |
| Спинка | Високоеластична піна на еластичних ременях |
| Підголівник | Збільшує висоту спинки, змінює кут нахилу і фіксується |
| Реклайнер | Розкладаються підніжки і спинка електричним приводом під'єднаним до кабеля |
| Модулі | Можна зібрати вашу конфігурацію і розмір, з реклайнером або без |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 268 см |
| Глубина | 165 см |
| Висота | 90 см |
| Висота сидіння | 42 см |

















