Кутовий диван Chicago Wajnert розкладний з реклайнером 2,5W-H2-1,5BF BB-1,5RE 307x307 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Розкладний кутовий диван з реклайнером і ліжком, зі зручним ліжком для сну, з високою м'якою спинкою і ортопедичним сидінням. |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах. Включає різну текстуру та параметри: легко чиститься, стійка до тварин, водонепроникна, антибактеріальна, вогнестійка. Високоякісна м'ясиста шкіра стійка до світла і пілінгу. Недоступно в тканині з візерунком. |
| Розкладання | Седаліфт (Sedalift) бельгійський стелаж з матрацом |
| Ніша | Відсутня |
| Ніжки | Пластикові чорні |
| Сидіння | Поліуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Силіконовий наповнювач на еластичних ременях |
| Реклайнер | Розкладаються підніжки і спинка електричним приводом під'єднаним до кабеля |
| Модулі | Можна зібрати вашу конфігурацію і розмір з ліжком чи без ліжка, з реклайнером і баром |
| Примітки | Ціна в тканині групи A1 |
| Додаткові опції | USB, медіа, bluetooth, 2 динаміка, сабвуфер, контейнер з кришкою, підсклянники - 2 шт. |
| Стиль | Сучасний |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 307 см |
| Глубина | 307 см |
| Висота | 105 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Глубина сидіння | 60 см |
| Спальне місце | 195x135 см |
| Висота ніжок | 3 см |












