Кутовий диван Chrome Libro розкладний HO75-1-E-2F-PK, 301x90x232 cm
Chrome - розкладний кутовий диван в італійському стилі, з широкими підлокітниками і сидіннями, м'якими подушками, красивими срібними ніжками і з великим ліжком від польської фабрики. Він має повноцінне спальне місце з дуже простою і легкою у використанні системою розкладання дельфін з рівною лежачою поверхнею. Для постільних і інших речей доступна велика ніша. В якості опції доступний м'який підголівник.
Завдяки сучасним якісним наповнювачам з високо-еластичної піни і енергоємних пружин Бонеллі диван дуже зручний для сну, сидіння і лежання.
Можна додати додаткові подушки в опціях - маленькі чи великі. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних. Також можна вибрати подушки з принтом Play - Rose, LOL, Euro, Gitara, Street, Motorcycle, Paris, Chicago, Manhattan, Sound, Love.
Виготовляється диван на польській фабриці Libro.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна найкраща тканина від польських фабрик. Подивитися зразки можна за посиланням.
Також з доступних модулів можна зібрати вашу конфігурацію.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик в т.ч. з принтом |
| Розкладання | Висувна підйомна (дельфін) |
| Ніша | Велика ніша для речей |
| Ніжки | Металеві хромовані срібні |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах Бонеллі і на ортопедичних хвильових пружинах |
| Підголівник | Опція, замовляються окремо |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 301 см |
| Глубина | 232 см |
| Висота | 90-114 см |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глубина сидіння | 60 см, 84 см без подушки |
| Спальне місце | 232x144 см |

















