Диван кутовий Chrome.new Libro PKR-2F-OBKR розкладний з подушками і підголівниками 297 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Модульний диван, на ніжках, з великими і малими подушками, з ліжком, рівна спальна поверхня, широкі підлокітники |
| Оббивка | Тканина польських фабрик по типам: водонепроникна, водовідштовхуюча, легко чиститься, стійка до тварин. Текстура - трикотаж, велюр. |
| Розкладання | Висувний підйомний механізм (дельфін) |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Металеві хромовані срібні, золоті; 12 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Великі і малі м'які подушки на еластичних ременях |
| Підголівник | Збільшує висоту спинки, змінює кут нахилу і фіксується |
| Модулі | Можна зібрати вашу конфігурацію і розмір. З ліжком або нішею. З пересувним пуфом або закріпленим. |
| Додаткові опції | Оббивка тканиною розкладного ліжка Можна вибрати додаткові подушки |
| Стиль | Італійський, лофт, мінімалізм |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 297 см |
| Глубина | 185 см |
| Висота | 66-78 см з піднятим підголівником |
| Спальне місце | 230x136 см |






