Кутовий диван Comfy Sweet Sit розкладний з підголівниками 2(140)QFLW-OTM(2)SP, 258x165x81-98 см
Розкладний кутовий диван від польської фабрики на високих металевих ніжках і з рухливими підголівниками. З одного боку у нього підлокітник і додатковий пуфік з іншого боку. Під бічною секцією знаходиться велика ніша для постілі і речей. Спальне місце з системою розкладання - дельфін.
Кожне місце, навіть кут, забезпечене зручним підголовником, який змінює кут нахилу голови і фіксується в вибраному положенні.
Можна замовити шкіряний диван чи з шкірзамінником, також доступний великий вибір тканинної оббивки, яка як і всі інші комплектуючі - європейського виробництва і відповідно високої якості. Тканини, що використовуються для оббивки, легко чистяться та стійкі до стирання, завдяки чому диван чудово виглядає навіть після років інтенсивної експлуатації. Міцна конструкція та високоякісні матеріали гарантують довговічність та функціональність.
Виготовляється диван на польській фабриці Gala Collezione під брендом Sweet Sit .
* Бічний пуфік замовляється окремо! Розсувний блок можна прикріпити до будь-якої сторони меблів за допомогою затискачів типу «крокодил».
| Конфігурація | |
| Оббивка | Вибір широкої гами кольорів шкіри Madras, однотонної тканини |
| Розкладання | Висувна підйомна (дельфін) |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Металеві чорні |
| Сидіння | Поліуретанова піна на хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях |
| Підголівник | Присутні, збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 258 см |
| Глубина | 165 см |
| Висота | 81 см, 98 см с поднятым подголовником |
| Висота сидіння | 47 см |
| Глубина сидіння | 57 см |
| Спальне місце | 125x196 см |
| Висота ніжок | 10 см |
| Вага | 116 кг |






