Кутовий диван Diverso III Unimebel з реклайнером 270x285x79 cm
Diverso III - комфортний кутовий диван з реклайнером - висувною підставкою для ніг і рухливими підголівниками. Реклайнер вбудований в широке посадочне місце і регулюється електроприводом від акумулятора. Кутовий диван також має ліжко з рівною лежачою поверхнею на системі розкладання - дельфін. Для постільних і інших речей доступна ніша.
Сучасний дизайн дивана відрізняють широкі спинки, підлокітник і бічний пуф з нішею. Завершують композицію високі металеві ніжки.
В якості додаткової опції можна вибрати подушки - класичні розміром 40x40 см або довгасту подушку валик. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних.
Виготовляється диван на польській фабриці Unimebel.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна тільки тканина з 4-х цінових груп - A, B, C, D. Для вибору доступні більше 200 відтінків і текстур тканини. Тканина що миється - групи С.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик 4-х цінових груп - A, B, C, D, більше 200 зразків різної текстури, якості і кольору, в т.ч. тканина що миється групи С. |
| Розкладання | Висувна підйомна (дельфін) |
| Ніжки | Масив дерева, 11 видів кольору ніжок і підлокітників; вибір матеріалу і кольору дерева в опціях. |
| Реклайнер | Розкладаються підніжки і спинка електричним приводом від акумулятора |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 270 см |
| Глубина | 285 см |
| Висота | 79 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глубина сидіння | 50 см |
| Спальне місце | 205x110 см |






