Кутовий диван Diverso Unimebel з реклайнером 1FR-1FR-REC.F, 260x105x182 cm
Diverso - широкий комфортабельний кутовий диван з висувними підставками для ніг і рухливими підголівниками на електричному керуванні. Реклайнери і підголовники вбудовані в два широкі посадочні місця і регулюються електроприводом від розетки або акумулятора.
Сучасний дизайн нашого дивана відрізняють високі спинки і широкі підлокітники. Вони виглядають дуже елегантно і дуже зручні для сидіння. Завершують композицію високі ніжки з натурального дерева. Також ніжки можуть бути виконані з металу або дерев'яні.
В якості додаткової опції можна вибрати подушки - класичні розміром 40x40 см або довгасту подушку валик. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних.
Виготовляється диван на польській фабриці Unimebel.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна тільки тканина з 4-х цінових груп - A, B, C, D. Для вибору доступні більше 200 відтінків і текстур тканини. Тканина що миється - групи С. Подивитися зразки можна на сайті виробника за посиланням, там же можна і приміряти тканину на диван.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
Додаткові подушки і валики для дивана можна вибрати в опціях.
У колекцію також входить диван, крісло, пуф, які можна купувати окремо.
На фото до дивана підсунуті пуфіки.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик 4-х цінових груп - A, B, C, D, більше 200 зразків різної текстури, якості і кольору, в т.ч. тканина що миється групи С; можливість приміряти тканину на диван. |
| Ніжки | Масив дерева, 11 видів кольору ніжок і підлокітників; вибір матеріалу і кольору дерева в опціях. |
| Реклайнер | Розкладаються підніжки і спинка електричним приводом |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 260 см |
| Глубина | 182 см |
| Висота | 79 см |
| Висота сидіння | 44 см |
| Глубина сидіння | 55 см |












