Кутовий диван Dream Sweet Sit розкладний з подушками 2(140)QFLW-1D70(1)SP 255x176x84 см
Розкладний кутовий диван на металевих ніжках з великими м’якими подушками і трьома меншими подушками під поперек. Широкі сидіння та ергономічні спинки забезпечують максимальний комфорт. Для сну він має зручну систему розкладання дельфін, яка перетворює його на рівну та зручну спальну поверхню.
Екстравагантний стиль доповнюють високі металеві ніжки які дають можливість легко прибирати під ним. Також є велика ніша для речей.
Подушки для спинки також можна використовувати як підголівники; вони кріпляться до спинки - просто підійміть їх. Комплект із 3 подушок для спинки на блискавці входить у вартість. Ширина підлокітника - 23 см.
Всі деталі виконані з матеріалів високої якості, як і оббивка від європейських виробників. Тканини, що використовуються для оббивки, легко чистяться та стійкі до стирання, завдяки чому диван чудово виглядає навіть після років інтенсивної експлуатації. Для оббивки доступний великий вибір тканин європейських виробників.
Виготовляється диван на польській фабриці Gala Collezione під брендом Sweet Sit .
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору однотонної тканини. |
| Розкладання | Висувний підйомний механізм (дельфін) |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Металеві чорні |
| Сидіння | Поліуретанова піна на хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях, силіконовий наповнювач |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 255 см |
| Глубина | 176 см |
| Висота | 84-101 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Глубина сидіння | 56 см, 73 см з піднятими подушками |
| Спальне місце | 138x209 см |
| Висота ніжок | 10 см |
| Вага | 128 кг |









