Кутовий диван Goya Bydgoskie Meble розкладний з ортопедичним матрацом 3F-TE-1,5HT/BK
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Ортопедичний кутовий диван з матрацом, на ніжках, з підголівниками |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в 5-ти цінових групах. В т.ч. водонепроникна що миється, велюр, трикотаж. Натуральна шкіра європейського і американського походження. |
| Розкладання | Італійський стелаж з ортопедичним матрацом |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Високоеластична піна 2-x, на хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях |
| Підголівник | Збільшує висоту спинки, змінює кут нахилу і фіксується |
| Модулі | Можна зібрати вашу конфігурацію і розмір |
| Додаткові опції | Можна додати модуль з полкою, лампою |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 289 см |
| Глубина | 230 см |
| Висота | 84 см з опущеним підголівником |
| Висота сидіння | 49 см |
| Спальне місце | 190x140 см |






