Кутовий диван Impressione Etap Sofa 1RFL-E-1,5-TTSU-1RFP, 308x74/94x207 cm
Impressione - це незабутнє враження від шикарного кутового дивана для телевізора і розваг. Модульна система дозволяє вільно додавати по одному сидячому місцю в необхідній вам кількості, розмірі окремого місця і дивана, його напрямку - повертати кутом або напівдугою, додавати різні функції.
Для комплектації доступні модулі з реклайнером і висувною підставкою для ніг на механічному або електроприводі, з баром і дерев'яним столиком, який додатково можна укомплектувати музичним центром з колонками, також можна ставити крісла без додаткових функцій.
Всі модулі бару, крім ТТ - він бічній, можна ставити тільки посередині. Підлокітники доступні трьох видів - A1 з подушкою, A2 скошений, A3 вигнутий, Фото 5. Широкі підлокітники можна вкрити м'якою подушкою або вибрати дві інші форми (подивіться крісло з колекції). Тип підлокітника не впливає на ціну.
Досить висока м'яка спинка може нахилятися назад і фіксуватися в різних положеннях. Ніжки у дивана пластикові з хромованим покриттям.
З оббивки ви можете замовити шкіряний диван (екошкіра недоступна) або вибрати тканину з 2-5 цінових груп. Прошитий диван красивою строчкою, можна вибрати колір нитки, який контрастує з оббивкою або в її тон.
! Ціна вказана за диван 1RFL-E-1,5-TTSU-1RFP з висувною підставкою для ніг на механіці в двох кріслах, баром з музичним центром з колонками, в тканині 2-ї групи !
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гами кольорів, якості та дублення шкіри, а також велика кількість текстур, якості і кольору тканини в нових колекціях оббивки. |
| Ніжки | Пластикові хромовані |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на еластичних ременях |
| Підголівник | Присутні, збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Реклайнер | Розкладаються підніжки і спинка механічним або електричним приводом |
| Вбудований бар | Середній з розкладним столиком і опціонально медіапанель |
| Мультимедіа | Аудіосистема з колонками виведеними на корпус барної секції і музична панель з елементами управління аудіо змісту, виключення звуку в один дотик |
| Додаткові опції | Різні типи підлокітників, підбір кольору дерева столика |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 308 см |
| Глубина | 207 см |
| Висота | 74-94 см |










