Кутовий диван Legato Bydgoskie Meble розкладний 3F-TE-1,5-MP-1,5RF, 297x105x312 cm
Legato - елегантний розкладний кутовий диван з ліжком, баром з USB і реклайнером, високою спинкою в новомодному лофт стилі від польського виробника. У тримісній версії він має повноцінне спальне місце 185x143 см з дуже легкою системою розкладання седаліфт з вбудованим матрацом.
Класичний дизайн нашого дивана відрізняють високі спинка і зручний підлокітник, завдяки яким він дуже зручний і не вимагає підголівника. Чудово впишеться в будь-який сучасний або класичний інтер'єр. Завершують композицію високі ніжки з масиву дерева, або чорні з металу.
Виготовляється кутовий диван в різній комплектації, на польській фабриці Bydgoskie Meble, IMS Group ® німецького концерну Berggruen Holdings.
Можна замовити шкіряний диван або вибрати з 5-ти цінових груп тканини. Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва. Для вибору доступні до 50-ти зразків шкіри і до 200 кольорів і текстур тканини.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
Також з доступних модулів можна зібрати вашу конфігурацію.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гами кольорів, якості та дублення шкіри, а також велика кількість текстур, якості і кольору тканини в нових колекціях оббивки. |
| Розкладання | Седаліфт (Sedalift) бельгійський стелаж |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях, Металеві чорні |
| Сидіння | Високоеластична піна плюс пінополіуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | силіконовий наповнювач на еластичних ременях |
| Реклайнер | Розкладаються підніжки і спинка електричним приводом під'єднаним до кабеля |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 297 см |
| Глубина | 312 см |
| Висота | 105 см |
| Спальне місце | 185x143 см |













