Кутовий диван Legend Bydgoskie Meble розкладний з реклайнером 1RF(el)-moduł prost.-1SK-E-2,5F, 287x89/103x269 см
Legend - шикарний розкладний кутовий диван люкс класу з реклайнером, рухомими підголовниками і подушками на підлокітниках від польського виробника. Він має повноцінне спальне місце з дуже зручним ліжком на системі розкладання - дельфін. Для постільних і інших речей доступна ніша. Також в пропозиції є модулі шириною 166 і 96 см, і внутрішній сегмент 146 і 74 см, які можна з'єднувати в широкий диван, з функцією розкладання або нішею. Також можна додати вбудоване крісло 83 см з функцією релаксу - висувними підніжками і спинкою - на ручному або електроприводі (від розетки), або крісло без реклайнера.
Універсальний дизайн дивана з широкими підлокітниками з подушками дуже зручні для відпочинку, якщо потрібно спертися. М'які спинки оснащені рухомими підголовниками, які змінюють кут нахилу. Для більшої зручності можна вбудувати модуль зі столиком, вибрати колір дерева, форму і конструкцію відкривання - вгору або висувний в сторону.
Виготовляється кутовий диван на польській фабриці Bydgoskie Meble, IMS Group ® німецького концерну Berggruen Holdings.
Можна замовити шкіряний кутовий диван або вибрати з 5-ти цінових груп тканини. Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва. Для вибору доступні до 50-ти зразків шкіри і до 200 кольорів і текстур тканини.
Колір дерева для ніжок і столика можна вибрати в опціях.
У колекцію також входить диван, крісло і пуфік, які можна купувати окремо.
Також з доступних модулів можна зібрати вашу конфігурацію.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гами кольорів, якості та дублення шкіри, а також велика кількість текстур, якості і кольору тканини в нових колекціях оббивки. |
| Розкладання | Висувна підйомна (дельфін) |
| Ніша | Велика ніша для речей |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Високоеластична піна плюс пінополіуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) на еластичних ременях, силіконовий наповнювач |
| Підголівник | Присутні, збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 287 см |
| Глубина | 269 см |
| Висота | 89 см |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глубина сидіння | 54 см |
| Спальне місце | 195x138 см |












