Кутовий диван Leonardo Bydgoskie Meble 2,5F-E-1HT/BK розкладний 255 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Модульний диван з високою і м’якою спинкою, з ліжком |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в 5-ти цінових групах. В т.ч. водонепроникна що миється, велюр, трикотаж. Натуральна шкіра європейського і американського походження. |
| Розкладання | Висувний підйомний механізм (дельфін) |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях, Силіконовий наповнювач |
| Модулі | Можна зібрати вашу конфігурацію і розмір |
| Додаткові опції | Можна скласти диван, крісло, додати реклайнер, лампу, USB роз'єм |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 255 см |
| Глубина | 209 см |
| Висота | 98 см |
| Висота сидіння | 46 см |
| Спальне місце | 191x120 см |












