Кутовий диван Lima Libro розкладний 2FBAL-RECR, 246x90x169 cm
Lima - розкладний кутовий диван в італійському стилі, з широкими сидіннями, м'якими подушками, красивими ніжками і з великим ліжком від польської фабрики. Він має повноцінне спальне місце з дуже простою і легкою у використанні системою розкладання на допоміжному автоматі, яка піднімається і опускається легким рухом. Для постільних і інших речей доступна ніша.
Завдяки сучасним якісним наповнювачам з високо-еластичної піни і енергоємних пружин Бонеллі диван дуже зручний для сну, сидіння і лежання.
Можна додати додаткові подушки в опціях - маленькі чи великі. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних. Також можна вибрати подушки з принтом Play - Rose, LOL, Euro, Gitara, Street, Motorcycle, Paris, Chicago, Manhattan, Sound, Love.
Виготовляється диван на польській фабриці Libro.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна найкраща тканина від польських фабрик. Подивитися зразки можна за посиланням.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик в т.ч. з принтом |
| Розкладання | Спосіб розкладання easy lift - леопард |
| Ніша | ніша для речей |
| Ніжки | Металеві чорні |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах Бонеллі і на ортопедичних хвильових пружинах |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 246 см |
| Глубина | 169 см |
| Висота | 90 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Глубина сидіння | 53 см, 81 см без подушки |
| Спальне місце | 212-220x142-150 см |











