Кутовий диван Lukka Etap Sofa 2F-REC/BK 271x172 см розкладний з ортопедичним матрацом і кишенями
Дивитись галерею
Lukka - розкладний кутовий диван з ортопедичним матрацом і кишенями по боках. Об’ємний і широкий матрац, що знаходиться на італійському стелажі дозволяє комфортно використовувати диван для щоденного сну. Спинки укомплектовані м’якими подушками на силіконовому наповнювачі. Кишені можна розмістити з любого боку, з обох боків або взагалі без кишень. Також можна добавити підголівник.
Виготовляється диван на польській фабриці IMS Group ® німецького концерну Berggruen Holdings.
Для вибору доступні до 200 кольорів і текстур тканини з 5-ти цінових груп.

| Конфігурація | |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в 5-ти цінових групах. В т.ч. водонепроникна що миється, велюр, трикотаж. |
| Розкладання | Італійський стелаж з ортопедичним матрацом |
| Ніша | Великий ящик для речей |
| Ніжки | Чорні |
| Сидіння | Високоеластична піна 2-x, матрац всередині |
| Спинка | Великі м'які подушки, силіконовий наповнювач |
| Підголівник | Накладний, як опція, замовляється окремо |
| Додаткові опції | Кишені з обох боків, можна з одного боку або без кишень |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 271 см |
| Глубина | 172 см |
| Висота | 92 см |
| Висота сидіння | 50 см |
| Глубина сидіння | 58 см |
| Спальне місце | 190x140 см |
| Висота ніжок | 13 см |





















