Кутовий диван Misty Wajnert висувне сидіння з електроприводом 3R-H-1HT 317x237 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Кутовий диван з висувним сидінням з електроприводом, з підголівниками і подушками, на металевих ніжках чи металевому каркасі. |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах. Включає різну текстуру та параметри: легко чиститься, стійка до тварин, водонепроникна, антибактеріальна, вогнестійка. Недоступно в шкірі і тканині з візерунком. |
| Розкладання | Висувне сидіння з електричним приводом під'єднаним до кабеля або акумулятора |
| Ніша | Відсутня |
| Ніжки | Металеві чорні; металевий каркас |
| Сидіння | Високоеластична піна плюс поліуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна, силіконово-пінний наповнювач подушок |
| Підголівник | Збільшує висоту спинки і фіксується подушка |
| Примітки | Ціна в тканині групи A1 |
| Додаткові опції | Вибір металевих ніжок і полозів на металевому каркасі |
| Стиль | Лофт, індустріальний |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 317 см |
| Глубина | 237 см |
| Висота | 79-120 см |
| Висота сидіння | 44,5 см |
| Глубина сидіння | 58-76-102 см |
| Висота ніжок | 15 см |

























