Кутовий диван Orlando Wajnert на ніжках розкладний 3A-2,5W-1OT-3A 240x163 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Розкладний кутовий диван на ніжках, з регульованими підлокітниками, великими м'якими подушками, зручним ліжком для сну. |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах. Включає різну текстуру та параметри: легко чиститься, стійка до тварин, водонепроникна, антибактеріальна, вогнестійка. Високоякісна м'ясиста шкіра стійка до світла і пілінгу. |
| Розкладання | Висувний підйомний механізм (дельфін) |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Металеві чорні |
| Сидіння | Поліуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна |
| Підлокітники | Регульовані, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Підголівник | Опція, замовляється окремо |
| Модулі | Можна зібрати вашу конфігурацію і розмір з ліжком чи без ліжка |
| Примітки | Ціна в тканині групи A1 |
| Додаткові опції | Вибір боковини, висоти ніжок. Оббивка тканиною розкладного ліжка. |
| Стиль | Лофт |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 240 см |
| Глубина | 163 см |
| Висота | 94 см |
| Висота сидіння | 48 см |
| Глубина сидіння | 57 см |
| Спальне місце | 187x120 см |
| Висота ніжок | 10-12 см |
| Вага | 149 кг |









