Диван кутовий розкладний Popus Libro 2FL- E-1BKR з подушками і usb
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | На металевих ніжках, з великими і малими подушками, з ліжком, рівна спальна поверхня |
| Оббивка | Тканина польських фабрик по типам: водонепроникна, водовідштовхуюча, легко чиститься, стійка до тварин. Текстура - трикотаж, велюр. |
| Розкладання | Підйом вверх і вперед на допоміжному автоматі easy lift (леопард) |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Металеві чорні матові; висота 10 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах Бонеллі і на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Подушки на еластичних ременях |
| Підголівник | Подушка в комплекті |
| Додаткові опції | USB роз’єм для пристроїв, в комплекті |
| Стиль | Лофт |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 259-263 см |
| Глубина | 192-199 см |
| Висота | 92-112 см з піднятою подушкою |
| Спальне місце | 206x136 см |






