Кутовий диван Reggio Wajnert на ніжках з рухомими спинками NAR.3BF/1,5OT 312x182 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Модний кутовий диван на ніжках, з рухомими пересувними спинками, м'яким комфортним сидінням. |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах. Включає різну текстуру та параметри: легко чиститься, стійка до тварин, водонепроникна, антибактеріальна, вогнестійка. Високоякісна м'ясиста шкіра стійка до світла і пілінгу. |
| Ніжки | Металеві чорні. |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях |
| Примітки | Ціна в тканині групи A1 |
| Стиль | Лофт |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 312 см |
| Глубина | 182 см |
| Висота | 92 см |
| Висота сидіння | 40 см |
| Глубина сидіння | 56-76 см |
| Висота ніжок | 18 см |
















