Кутовий диван Rima Bydgoskie Meble розкладний правий з низькими підлокітниками REC/BK-2,5F QF+P, 262x80x182 cm
Rima - стильний сучасний кутовий диван з рухомими підголовниками і подушками на підлокітниках від польського виробника. Він має повноцінне спальне місце 120(137)x200 см з дуже зручним ліжком на системі розкладання - дельфін. В якості додаткової опції спинки можуть висовуватись вперед. Для постільних і інших речей доступна ніша.
Сучасний дизайн нашого дивана відрізняють низькі нахилені підлокітники з подушкою і підголовники, що змінюють кут нахилу. Вони виглядають дуже красиво і зручні якщо потрібно спертися. Завершують композицію красиві металеві ніжки, що можуть бути чоргого або срібного кольору.
Виготовляється кутовий диван на польській фабриці Bydgoskie Meble, IMS Group ® німецького концерну Berggruen Holdings.
Можна вибрати оббивку з 5-ти цінових груп тканини. Для вибору доступні до 200 кольорів і текстур тканини. Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва.
Ціна вказана за кутовий диван REC/BK-2,5F розміром 262x80x182 см зі спальним місцем і нішею.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору великої кількості текстур, якості і кольору тканини в нових колекціях оббивки. |
| Розкладання | Висувна підйомна (дельфін) плюс пінополіуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Ніша | Велика ніша для речей |
| Ніжки | Металеві чорні або срібні |
| Сидіння | Високоеластична піна плюс пінополіуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) на еластичних ременях |
| Підголівник | Присутні, збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Додаткові опції | Рухома спинка, що висовується вперед |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 262 см |
| Глубина | 182 см |
| Висота | 80 см |
| Спальне місце | 120(137)x200 см |
























