Кутовий диван Salsa Trend Libro розкладний 2FL-BKR, 268x95x190 cm
Salsa Trend - розкладний кутовий диван на великих м'яких подушках і на спинці і підлокітнику, з широким підлокітником і з великим ліжком від польської фабрики. Він має повноцінне спальне місце з дуже простою і легкою у використанні системою розкладання на допоміжному автоматі, яка піднімається і опускається легким рухом. Для постільних і інших речей доступна велика ніша.
Оригінальний дизайн нашого дивана відрізнють рівні лаконічні форми і подушки підлокітники . Завдяки сучасним якісним наповнювачам з високо-еластичної піни і енергоємних пружин Бонеллі диван дуже зручний для сну, сидіння і лежання. Завершують композицію стильні хромовані ніжки.
Можна додати додаткові подушки в опціях - маленькі чи великі. Подушка валик під спинку - в якості опції, до 3-х штук. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних. Також можна вибрати подушки з принтом Play - Rose, LOL, Euro, Gitara, Street, Motorcycle, Paris, Chicago, Manhattan, Sound, Love.
Виготовляється диван на польській фабриці Libro.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна найкраща тканина від польських фабрик. Подивитися зразки можна за посиланням.
На фото диван представлено в тканині kronos 5 jeans.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик в т.ч. з принтом |
| Розкладання | Підйомна easy lift - леопард |
| Ніша | Велика ніша для речей |
| Ніжки | Хромовані срібні |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах Бонеллі і на ортопедичних хвильових пружинах |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 268 см |
| Глубина | 190 см |
| Висота | 95-108 см |
| Спальне місце | 205x142 см |










