Кутовий диван Sergio Libro 2FBAL-OBKR розкладний з подушками і USB портом, 253x212 см
Дивитись галерею
Sergio - розкладний кутовий диван з м’якими подушками на стильних металевих ніжках. Комплектується вбудованим портом USB для підзаряджання девайсів. Він має велике ліжко з повноцінним спальним місцем з простою і легкою у використанні системою розкладання на допоміжному автоматі, яка піднімається і опускається легким рухом. Для постільних і інших речей доступна велика ніша.
Завдяки сучасним якісним наповнювачам з високо-еластичної піни і енергоємних пружин Бонеллі диван дуже зручний для сну, сидіння і лежання.
Виготовляється диван на польській фабриці Libro.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тканина польських фабрик по типам: водонепроникна, водовідштовхуюча, легко чиститься, стійка до тварин. Трикотаж, велюр. |
| Розкладання | Підйомна easy lift - леопард |
| Ніша | Велика ніша для речей |
| Ніжки | Металеві чорні |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах Бонеллі |
| Спинка | Великі і малі м'які подушки в комплекті |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 253 см |
| Глубина | 212 см |
| Висота | 91 см |
| Спальне місце | 201x125 см |



