Кутовий диван Talisman Wajnert з реклайнером і ліжком 3W-H-1,5BF BB-1.5 RE 276x277 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Розкладний кутовий диван на ніжках з ліжком і висувною підставкою для ніг, високою і м'якою спинкою, рівна спальна поверхня для щоденного сну. |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах. Включає різну текстуру та параметри: легко чиститься, стійка до тварин, водонепроникна, антибактеріальна, вогнестійка. Високоякісна м'ясиста шкіра стійка до світла і пілінгу. |
| Ніша | Відсутня |
| Ніжки | Металеві чорні, золоті |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Силіконовий наповнювач на еластичних ременях |
| Реклайнер | Розкладаються підніжки і спинка електричним приводом під'єднаним до кабеля |
| Модулі | Можна зібрати вашу конфігурацію і розмір з ліжком і реклайнером, чи без ліжка |
| Примітки | Ціна в тканині групи A1 |
| Додаткові опції | Оббивка тканиною розкладного ліжка. |
| Стиль | Сучасний |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 276 см |
| Глубина | 277 см |
| Висота | 100 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Глубина сидіння | 57 см |
| Висота ніжок | 12 см |














