Кутовий диван Tango Wajnert на ніжках розкладний 2,5W-H-1HT 294x233 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Розкладний кутовий диван на ніжках, з рухомими регульованими підлокітниками і спинками, великими м'якими подушками, накладними підголівниками, зручним ліжком для сну. |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах. Включає різну текстуру та параметри: легко чиститься, стійка до тварин, водонепроникна, антибактеріальна, вогнестійка. |
| Розкладання | Висувний підйомний механізм (дельфін) |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Металеві хромовані срібні. Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Високоеластична піна плюс поліуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна |
| Підлокітники | Регульовані, змінюють кут нахилу і фіксуються |
| Підголівник | Опція, замовляється окремо |
| Примітки | Ціна в тканині групи A1 |
| Додаткові опції | Вибір боковини зі срібними ніжками і вставками чи дерев'яними. Оббивка тканиною розкладного ліжка. |
| Стиль | Лофт |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 294 см |
| Глубина | 233 см |
| Висота | 90 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глубина сидіння | 55-72 см |
| Спальне місце | 221x130 см |
| Висота ніжок | 12 см |



















