Кутовий диван Way Bydgoskie Meble розкладний правий Rec/BK-2,5F, 233х161 cm
Way - якісний розкладний кутовий диван з високою спинкою і підлокітниками в новомодному лофт стилі від польського виробника. Він має повноцінне спальне місце з зручним ліжком на системі розкладання - дельфін. Для постільних і інших речей доступна ніша. Також в пропозиції є модулі шириною 82 і 151 см, які можна з'єднувати в широкий диван з функцією розкладання або нішею.
Класичний дизайн нашого дивана відрізняють високі спинка і підлокітник, завдяки яким він дуже зручний і не вимагає підголівника. Чудово впишеться в будь-який сучасний або класичний інтер'єр. Завершують композицію широкі ніжки з масиву дерева.
Виготовляється кутовий диван на польській фабриці Bydgoskie Meble, IMS Group ® німецького концерну Berggruen Holdings.
Можна замовити шкіряний кутовий диван або вибрати з 5-ти цінових груп тканини. Всі комплектуючі та оббивка тільки європейського виробництва. Для вибору доступні до 50-ти зразків шкіри і до 200 кольорів і текстур тканини.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
У колекцію також входить диван і крісло, які можна купувати окремо.
Ціна вказана за диван Way Rec/BK-2,5F розміром 233х161 см зі спальним місцем.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гами кольорів, якості та дублення шкіри, а також велика кількість текстур, якості і кольору тканини в нових колекціях оббивки. |
| Розкладання | Висувна підйомна (дельфін) в тримістному |
| Ніша | Велика ніша для речей |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Високоеластична піна плюс пінополіуретанова піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | силіконовий наповнювач на еластичних ременях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 233 см |
| Глубина | 161 см |
| Висота | 101 см |










