Стіл Waris Mc Akcent білий скляний 120-160 см

Стіл Waris Mc Akcent білий скляний 120-160 см

Waris - круглий розкладний скляний стіл на кухню або вітальню на колоні з матеріалів високої якості європейського виробництва. Його можна легко розкласти від 120 см до 160 см.
Стільниця виготовлена ​​із безпечного керамічного скла і покрита лаком, скло та лак – матового кольору. Основою є широка плита під ним і масивна кругла колона на стійкій підставці - нержавіюча сталь кольору хром.
Завдяки оригінальній конструкції для тих, хто сидить за столом, ніщо не заважає ногам, ви можете вільно рухатися і вставати з-за столу нічого не зачіпаючи.
Зручний механізм розкладання на синхронних напрямних дозволяє розкласти стіл легко та швидко. Додаткова секція при цьому складається всередину, що економить місце.
Сучасний стиль формують напівкруглі стільниці зверху, а також широка основа, що змінює форму на овал, що стоять на красивій колоні.
Матеріали з яких зібраний стіл – виготовлені на європейських фабриках, тому високої якості. Крім красивого дизайну покриття дає хорошу стійкість до зовнішніх впливів і подряпин, забезпечуючи тривалу експлуатацію. Вся продукція надійно упакована та доповнена інструкцією. Виріб легко та швидко збирається.
Стіл виготовляється тільки на замовлення, у термін вказаний у позначці - доставка.

Розміри
Ширина120-160 см
Висота76 см
Діаметр120 см

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не доступне!
    Поганий           Хороший

  • WA12WMWM
  • Виробництво: MC Akcent
  • Під замовлення
  • 28646 грн

Передоплата 10 %

Виготовлення 4-10 тижнів

Доставка: служби доставки; наш транспорт; самовивіз.

Актуальні ціни

Реальні терміни

Доставка до дому

Розрахунок по отриманні