Стілець K-02 Unimebel натуральний ясен 44,5x49x106 см
K-02 - якісний стілець до столу з натурального дерева ясена, красивою спинкою, зручним сидінням і широким вибором кольору тканини від польської фабрики.
Класичний дизайн стільця відрізняють зручна спинка і сидіння. Він має універсальний і респектабельний вигляд, тому легко впишеться в будь-яке приміщення. Додає комфорту сидіння з м’яким наповнювачем.
Виготовляється стілець на польській фабриці Unimebel.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
Колір дерева можна вибрати в опціях.
В якості оббивки доступна тільки тканина групи - A. Для вибору доступні багато відтінків і текстур тканини. Подивитися зразки можна на сайті виробника за посиланням.
Можна вибрати додатково подушки в опціях - класичні розміром 40x40 см або довгасту подушку валик. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик групи - A, понад 50 зразків різної текстури та кольору. |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 44,5 см |
| Глубина | 49 см |
| Висота | 106 см |
| Висота сидіння | 48 см |
| Глубина сидіння | 39 см |




