Столик Matera Max Hubertus чорний з білим глянцевий 120-170 cm висота 55-75 см

Столик Matera Max Hubertus чорний з білим глянцевий 120-170 см висота 55-75 см

Matera Max - красивий багатофункціональний столик для вітальні з інноваційним дизайном, який дозволяє не тільки розкладати його в довжину а й піднімати вгору. Також має хворий вибір глянцевого і матового покриття різного кольору - від білого до відтінків сірого і чорного, і колір капучіно.
Модний сучасний дизайн підкуповує солідними широкими плитами з ідеально рівною дзеркальною поверхнею, і масивним постаментом на якому він стоїть. Завдяки такому оригінальному підходу для тих, хто сидить за столом, особливо по його краях, ніщо не заважає ногам, ви можете вільно рухатися і вставати з-за столу нічого не зачіпаючи.
Регульований по висоті стіл дає можливість змінювати його висоту від 55 см до 75 см. Також він розкладається в довжину від 120 см до 170 см. Глубина столу 75 см. Що дуже розширює його призначення.
Ефективна конструкція дозволяє робити ці маніпуляції дуже просто, без зайвих зусиль. Стільниці виїжджають на коліщатках і займають своє місце завдяки напрямних кулькам. Додаткова панель при цьому складається всередину, що економить місце.
Також легко стіл піднімається вгору на вбудованих пневматичних циліндрах - мікроліфті. Для цього його потрібно потягнути вгору поступово з кожного боку, секції самі займають своє місце, потім його потрібно зафіксувати замочком перемикачем. Для того щоб опустити - потрібно розблокувати фіксатор і натиснути стільницю вниз.
Покриття плити двох видів - глянцеве і матове. Колір панелей включає: білий, чорний, чорно-білий, сіро-білий; біло-чорний, капучіно.
На особливу увагу заслуговує фірмова технологія фабрики - Hubertus Super Glosy, яка крім ідеального дзеркального блиску, дає ще дуже хорошу стійкість до зовнішніх впливів і подряпин, забезпечуючи дуже довгу експлуатацію. Це МДФ плита, покрита шаром акрилу, яка має двошарову структуру. В результаті створюється враження, що стільниця покрита склом.
Вся продукція, і кожна плита покривається захисною плівкою, яка знімається тільки при монтажі. Що забезпечує повне збереження продукції до моменту отримання.
Для кращого збереження вашого виробу виробник рекомендує використовувати підставки для дуже гарячого посуду.
Стіл виготовляється тільки під замовлення, в термін вказаний в позначці - доставка. Матеріали виготовлення тільки європейського походження, виробництво відбувається в Польщі.

 

Розміри
Ширина120-170 см
Глубина75 см
Висота55-75 см

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не доступне!
    Поганий           Хороший

  • 120-170 cm
  • Виробництво: Hubertus
  • Під замовлення
  • 17239 грн

Передоплата 10 %

Виготовлення 14-60 днів.

Доставка: служби доставки; наш транспорт; самовивіз.

Актуальні ціни

Реальні терміни

Доставка до дому

Розрахунок по отриманні