Диван Bergen Sweet Sit розкладний з подушками 2(200)F 233x110x94 см
Широкий розкладний диван на металевих ніжках з великими м’якими подушками. Диван має глибокі, зручні сидіння, обтягнуті м'якою тканиною з ніжною текстурою. Для сну він має зручну систему розкладання G - DL, яка допомагає розкласти ліжко та перетворює його в рівну спальну поверхню.
Екстравагантний стиль доповнюють високі металеві ніжки які дають можливість легко прибирати під ним. Також є велика ніша для речей.
Всі деталі виконані з матеріалів високої якості, як і оббивка від європейських виробників. Тканини, що використовуються для оббивки, легко чистяться та стійкі до стирання, завдяки чому диван чудово виглядає навіть після років інтенсивної експлуатації. Для оббивки доступний великий вибір тканин європейських виробників.
Виготовляється диван на польській фабриці Gala Collezione під брендом Sweet Sit .
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору однотонної тканини. |
| Розкладання | Підйом вверх і вперед G - DL |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Металеві чорні |
| Сидіння | Поліуретанова піна на хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна на еластичних ременях, силіконовий наповнювач |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 233 см |
| Глубина | 110-159 см |
| Висота | 94 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глубина сидіння | 57 см, 88 см без подушок |
| Спальне місце | 150x199 см |
| Висота ніжок | 15 см |
| Вага | 90 кг |






