Диван Grace Libro 2SFBK 175 см з матрацом і ящиками в підлокітниках
Розкладний диван Grace з ортопедичним матрацом на італійському стелажі та місткими ящиками в обох підлокітниках. Завдяки простому механізму розкладання ви можете легко перетворити його на зручне ліжко, що особливо корисно для економії місця. Він також є диваном із функцією сну, а це означає, що на ньому можна комфортно спати всю ніч. Завдяки високоякісним матеріалам і міцному виконанню цей диван в розкладеному вигляді забезпечить комфортний сон, пропонуючи функціональність ліжка. Це ідеальне рішення для людей, які хочуть заощадити простір без шкоди для комфорту сну. Тому диван ідеально вписується в різні стилі інтер'єру. Його елегантна форма та красивий стьобаний візерунок на спинці і корпусі роблять його ідеальним доповненням до будь-якої вітальні, надаючи їй затишку і стилю.
Висота 92 см забезпечує належну підтримку спини. Модель доступна з матрацами двох розмірів шириною 140 см або 120 см. Це простір, в якому можуть успішно розміститися дві людини. Диван поєднує в собі всі найважливіші характеристики: естетику, функціональність і комфорт, що робить його чудовим вибором для тих, хто цінує практичні та елегантні рішення у своєму домі.

| Конфігурація | |
| Оббивка | Тканина польських фабрик по типам: водонепроникна, водовідштовхуюча, легко чиститься, стійка до тварин. Текстура - трикотаж, велюр. |
| Розкладання | Італійський стелаж з ортопедичним матрацом |
| Ніша | в обох підлокітниках |
| Сидіння | Високоеластична піна |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 175 см |
| Глубина | 103 см |
| Висота | 92 см |
| Спальне місце | 120x193 см |



