Диван India Libro розкладний з подушками 3FBA, 223x105x94 cm
India - широкий розкладний диван з великими подушками і стильними металевими ніжками. Він має повноцінне спальне місце з дуже простою і легкою у використанні системою розкладання на допоміжному автоматі, яка піднімається і опускається легким рухом. Для постільних і інших речей доступна велика ніша.
Оригінальний дизайн нашого дивана відрізняють рівні лаконічні форми і три великі м’які подушки, що виглядають модно і дуже зручні. Також вони економлять корисну площу дивана і дають більше простору для відпочинку і розваг. Завдяки сучасним якісним наповнювачам з високо-еластичної піни і енергоємних пружин Бонеллі диван дуже зручний для сну, сидіння і лежання. Завершують композицію стильні хромовані ніжки.
Виготовляється диван на польській фабриці Libro.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна найкраща тканина від польських фабрик.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тканина польських фабрик по типам: водонепроникна, водовідштовхуюча, легко чиститься, стійка до тварин. Текстура - трикотаж, велюр. |
| Розкладання | Підйомна easy lift - леопард |
| Ніша | Велика ніша для речей |
| Ніжки | металеві |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах Бонеллі |
| Спинка | Велика м'яка подушка |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 223 см |
| Глубина | 105 см |
| Висота | 94 см |
| Спальне місце | 198x149 см |


