Диван Iva Gala Collezione з матрацом 12 см 2(180)FF PRO, 216x90x100 см
Диван з ортопедичним матрацом призначеним для щоденного сну, з широким і комфортним як у справжнього ліжка спальним місцем. Сидіння м’які і не провисають, на спинці подушки на м'якому наповнювачі. В комплект входять чотири малі декоративні подушки, колір яких можна обрати як в оббивці тканини дивана.
Розкладний механізм на італійському стелажі плюс дозволяє легко без зайвих зусиль розкласти ліжко з м'яким і еластичним матрацом. Стелаж складається з металевого каркасу і дерев'яних ламелей, оббивні ремені та невеликий металевий гратчастий елемент, інтегрований у каркас.Чохол матраца виготовлений з тканини Hydro Action з властивостями проти пилових кліщів і цвілі. Після розкладання спинка знаходиться на висоті 4 см від підлоги та не торкається її.
Тканини, що використовуються для оббивки, легко чистяться та стійкі до стирання, завдяки чому диван чудово виглядає навіть після років інтенсивної експлуатації. Для оббивки доступний великий вибір тканин європейських виробників, а також можна замовити диван зі шкіри.
Виготовляється диван на польській фабриці Gala Collezione.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини. |
| Розкладання | Італійський стелаж плюс, товщина матраца: 12 см |
| Ніша | Відсутня |
| Ніжки | Металеві чорні, 8 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна |
| Підлокітники | товщина 18 см |
| Додаткові опції | 4 декоративні подушки в комплекті, можна обрати в колір тканини дивану |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 216 см |
| Глубина | 100 см |
| Висота | 90 см |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глубина сидіння | 57 см |
| Спальне місце | 163x195 см |











