Диван Larus Wajnert розкладний SOF.2W 158 см
Дивитись галерею
| Конфігурація | |
| Товар | Диван маленький що розкладається вперед, з ліжком і нішею. З високою і м'якою спинкою. |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах. Включає різну текстуру та параметри: легко чиститься, стійка до тварин, водонепроникна, антибактеріальна, вогнестійка. Недоступно в шкірі і тканині з візерунком. |
| Розкладання | Вперед на виїздному механізмі |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Дерев'яні - вибір кольору в опціях |
| Сидіння | Поліуретанова піна на пружинах бонель і на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Поліуретанова піна |
| Примітки | Ціна в тканині групи A0 |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 158 см |
| Глубина | 97 см |
| Висота | 94 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глубина сидіння | 56 см |
| Спальне місце | 185x118 см |
| Висота ніжок | 2 см |














