Диван Punto Libro розкладний 2FBK, 150x92x97 cm
Punto - невеликий розкладний двомісний диван шириною 150 см, з великими красивими стьобаними подушками і зручним ліжком довжиною 196 см і шириною 125 см. Він має повноцінне спальне місце з дуже простою і легкою висувною системою розкладання з рівною лежачою поверхнею. Для постільних і інших речей доступна невелика ніша.
Універсальний дизайн нашого дивана відрізняють рівні форми і неширокі підлокітники. Компактні розміри дивана збільшують корисну площу вашого приміщення і дають більше простору для відпочинку і розваг. Завдяки сучасним якісним наповнювачам з високо-еластичної піни і енергоємних пружин Бонеллі диван дуже зручний для сну, сидіння і лежання.
Можна додати додаткові подушки в опціях - маленькі чи великі. Колір подушки можна підібрати в тон або вказати будь-який з доступних. Також можна вибрати подушки з принтом Play - Rose, LOL, Euro, Gitara, Street, Chicago, Manhattan, Love.
Виготовляється диван на польській фабриці Libro.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
В якості оббивки доступна найкраща тканина від польських фабрик. Подивитися зразки можна на вкладці.
На фото диван представлено в тканині korfu 49.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тільки тканина польських фабрик в т.ч. з принтом |
| Розкладання | Висувна |
| Сидіння | Високоеластична піна на пружинах Бонеллі |
| Додаткові опції | Можна вибрати додаткові подушки і валики в опціях |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 150 см |
| Глубина | 97 см |
| Висота | 92 см |
| Спальне місце | 196X125 см |








