Диван Nuno Sweet Sit з ортопедичним матрацом 12 см, 2(140)FF, 166x107x88 см
Дивитись галерею
Nuno - ортопедичний диван від польського виробника з м'яким ліжком призначеним для щоденного сну. Він має дуже приємні подушки на спинці на м'якому силіконовому наповнювачі.
На особливу увагу заслуговує розкладне ліжко на італійському стелажі з повноцінним як у справжній ліжка спальним місцем. Воно має досить товстий як для дивана ортопедичний матрац - 12 см, він також м'який і еластичний.
Для оббивки доступний великий вибір тканини, всі комплектуючі - європейського виробництва і відповідно високої якості.
У колекцію входять три варіанти ширини дивана, також диван з ящиком для речей позаду спинки. Виготовляється диван на польській фабриці Gala Collezione, ця модель пропонується під її брендом - Sweet Sit.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Тканина європейського виробництва в різних цінових групах, в т.ч. така що миється, велюр, трикотаж. Недоступно в шкірі. |
| Розкладання | Італійський стелаж, товщина матраца: 12 см |
| Ніша | Відсутня |
| Ніжки | Металеві чорні, 8 см |
| Сидіння | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) |
| Спинка | Силіконовий наповнювач плюс пінополіуретанова піна |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 166 см |
| Глубина | 107 см |
| Висота | 88 см |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глубина сидіння | 60 см |
| Спальне місце | 120x198 см |






