Диван Ema Sweet Sit з ящиком і ортопедичним матрацом 12 см, 2(140)SFF, 161x117x88 cm
Ema - ортопедичний диван від польського виробника з м'яким ліжком призначеним для щоденного сну. Він має дуже приємні подушки на спинці на м'якому силіконовому наповнювачі. Позаду спинки дивана знаходиться великий ящик для білизни і речей. Також додатково доступні підголівники, які можна встановити над кожним сидячим місцем.
На особливу увагу заслуговує розкладне ліжко на італійському стелажі з повноцінним як у справжній ліжка спальним місцем. Воно має досить товстий як для дивана ортопедичний матрац - 12 см, він також м'який і еластичний.
Виконано диван в універсальному мінімалістичному дизайні. Досить просто вибирати з величезної кількості оббивки колір і матеріал, щоб він легко вписався в будь-який інтер'єр.
Можна замовити шкіряний диван або комбінувати шкіру з шкірзамінником, що трохи дешевше, також доступний великий вибір недорогої тканинної оббивки, яка як і всі інші комплектуючі - європейського виробництва і відповідно високої якості. Можна підібрати будь-який колір - білий, чорний, синій або будь-який інший з доступних зразків.
У колекцію входять три варіанти ширини дивана, також доступні для замовлення три види кутових диванів і крісло, які можна купувати окремо. Виготовляється диван на польській фабриці Gala Collezione, ця модель пропонується під її брендом - Sweet Sit.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Вибір широкої гами кольорів шкіри Madras, однотонної тканини групи 0, А, B, C, D, поєднання шкіри та шкірозамінника, а також кольору нитки. |
| Розкладання | Італійський стелаж, товщина матраца: 12 см |
| Ніша | позаду спинки дивана |
| Ніжки | Металеві, 8 см |
| Сидіння | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) |
| Спинка | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) |
| Підголівник | Присутні як опція - статичні, регулюються по висоті і фіксуються |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 161 см |
| Глубина | 117 см |
| Висота | 88 см |
| Висота сидіння | 48 см |
| Глубина сидіння | 60 см |
| Спальне місце | 120x196 см |
| Вага | 122 кг |


























