Крісло Ema Sweet Sit з ящиком для речей 1(50)S 76x82x84 cm
Ema - крісло з ящиком для речей від польського виробника з красивими стьобаними підлокітниками з гудзиками в скандинавському стилі. Воно має дуже приємні подушки на спинці на м'якому силіконовому наповнювачі. Також додатково доступні підголовники, які можна встановити над кожним сидячим місцем.
Виконано крісло в універсальному мінімалістичному дизайні. Досить просто вибирати з величезної кількості оббивки колір і матеріал, щоб він легко вписався в будь-який інтер'єр.
Можна замовити шкіряне крісло або комбінувати шкіру з шкірзамінником, що трохи дешевше, також доступний великий вибір недорогої тканинної оббивки, яка як і всі інші комплектуючі - європейського виробництва і відповідно високої якості. Можна підібрати будь-який колір - білий, чорний, синій або будь-який інший з доступних зразків.
У колекцію входять три варіанти ширини дивана, також доступні для замовлення три види кутових диванів і крісло, які можна купувати окремо. Виготовляється на польській фабриці Gala Collezione, ця модель пропонується під її брендом - Sweet Sit.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Вибір широкої гами кольорів шкіри Madras, однотонної тканини групи А, B, C, D, поєднання шкіри та шкірозамінника. |
| Ніша | ящик для речей |
| Ніжки | Пластикові, 5 см |
| Сидіння | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) |
| Спинка | Пінополіуретанова піна (довічна експлуатація) |
| Підголівник | Присутні як опція - статичні, регулюються по висоті і фіксуються |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 76 см |
| Глубина | 82 см |
| Висота | 84 см |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глубина сидіння | 52 см |




