Крісло Plaza Gala Collezione, 117x78-98x105 cm
Дивитись галерею
Plaza - стильне крісло з низькими широкими підлокітниками, рухомим підголівником, що йде в комплекті і підвищуює рівень комфорту.
Всі елементи конструкції, складаються з високо-еластичної піни, що робить відпочинок дуже комфортним.
Завершує всю картину якісний матеріал виготовлення і багата оббивка від європейських виробників. Можна замовити шкіряне крісло або комбінувати шкіру зі шкірою або тканиною, також доступний великий вибір тканинної оббивки. Можна підібрати будь-який колір - білий, чорний, синій або будь-який інший з доступних зразків.
Виготовляється крісло на польській фабриці Gala Collezione.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини. |
| Ніжки | Дерев'яні (колір дерева можна обрати в опціях) |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на еластичних ременях |
| Підлокітники | Високоеластична піна |
| Підголівник | Присутні, збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються, в стандартній комплектації |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 117 см |
| Глубина | 105 см |
| Висота | 78 см, 99 см з піднятим підголовником |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глубина сидіння | 55 см |
