Кутовий диван Plaza Gala Collezione розкладний з підголівниками лівий 3QFL(b)-SSE-KE(70)P, 290x78-98x217 cm
Plaza - стильний кутовий диван з низькими широкими підлокітниками, рухливими підголівниками, величезним і рівним ліжком і великою нішею для речей.
Всі елементи конструкції, складаються з високо-еластичної піни, що робить відпочинок дуже комфортним.
Модний кутовий диван має розкладне ліжко зі зручною системою розкладання - дельфін, яка перетворює його в рівну і м'яку спальну поверхню, велику нішу для ліжка, широкі підлокітники з обох сторін.
Рухомі підголовники йдуть в комплекті і підвищують рівень комфорту.
Завершує всю картину якісний матеріал виготовлення і багата оббивка від європейських виробників. Можна замовити шкіряний диван або комбінувати шкіру зі шкірою або тканиною, що трохи дорожче, також доступний великий вибір недорогих тканинної оббивки. Можна підібрати будь-який колір - білий, чорний, синій або будь-який інший з доступних зразків.
Виготовляється диван на польській фабриці Gala Collezione.
Всі комплектуючі та оббивка тільки польського виробництва.
Для оббивки доступний великий вибір тканини, а також можна замовити диван зі шкіри.
Колір дерева для ніжок можна вибрати в опціях.
Ціна вказана за версію розміром 290x217 см з розкладним ліжком, нішею для постілі. Матрац в розкладному ліжку тепер оббитий тією ж тканиною, що і весь диван.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини. |
| Розкладання | Висувна підйомна (дельфін) |
| Ніша | Присутня |
| Ніжки | Дерев'яні (колір дерева можна обрати в опціях) |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Високоеластична піна на еластичних ременях |
| Підлокітники | Високоеластична піна |
| Підголівник | Присутні, збільшують висоту спинки, змінюють кут нахилу і фіксуються, в стандартній комплектації |
| Розміри | |
| Ширина | 290 см |
| Глубина | 217 см |
| Висота | 78 см, 99 см з піднятим підголовником |
| Висота сидіння | 45 см |
| Глубина сидіння | 55 см |
| Спальне місце | 125x211 см |




