Диван Olbia Gala Collezione з матрацом 12 см 2(160)FF PRO, 192x88x101 cm
Olbia - диван ліжко від польського виробника з ортопедичним матрацом призначеним для щоденного сну. Він має дуже приємні для сидіння стьобані подушки на м'якому наповнювачі top elastic. Також додатково доступні підголовники, які можна встановити над кожним сидячим місцем.
На особливу увагу заслуговує розкладне ліжко на італійському стелажі плюс з повноцінним як у справжнього ліжка спальним місцем. Воно має досить товстий як для дивана матрац - 12 см, він також м'який і еластичний. Італійський стелаж плюс складається з металевого каркасу і дерев'яних ламелей, оббивні ремені та невеликий металевий гратчастий елемент, інтегрований у каркас.Чохол матраца виготовлений з тканини Hydro Action вагою 320 грам. Це тканина з властивостями проти пилових кліщів і цвілі.
Дизайн в цій колекції такий же універсальний як і конструкція. Досить просто вибирати з величезної кількості оббивки колір і матеріал, щоб він легко вписався в будь-який інтер'єр.
Можна замовити шкіряний диван, також доступний великий вибір недорогої тканинної оббивки, яка як і всі інші комплектуючі - європейського виробництва і відповідно високої якості. Можна підібрати будь-який колір - білий, чорний, синій або будь-який інший з доступних зразків.
| Конфігурація | |
| Оббивка | Можливість вибору широкої гамми кольору, якості та дублення шкіри, однотонної тканини, а також кольору нитки. |
| Розкладання | Італійський стелаж плюс, товщина матраца: 12 см |
| Ніша | Відсутня |
| Ніжки | Металеві чорні, 8 см |
| Сидіння | Високоеластична піна на ортопедичних хвильових пружинах |
| Спинка | Піна top elastic |
| Країна виробництва | Польща |
| Розміри | |
| Ширина | 192 см |
| Глубина | 101 см |
| Висота | 88 см |
| Висота сидіння | 48 см |
| Глубина сидіння | 60 см |
| Спальне місце | 140x196 см |


















